завідувачка кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Людмила Григор’єва взяла участь у засіданні робочої групи з питань проведення Європейського тижня сталої енергії (ЄТСЕ)

11 квітня 2024 року завідувачка кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Людмила Григор’єва взяла участь у засіданні робочої групи під головуванням першого заступника міського голови м. Миколаєва з питань проведення Європейського тижня сталої енергії (ЄТСЕ).

У цьому році ця подія проводиться під гаслом «Енергетичні рішення з нульовим балансом викидів вуглецю для конкурентоспроможної Європи».

ЄТСЕ є масштабною подією, що об’єднує зусилля всіх мешканців ЄС задля досягнення цілей з подолання наслідків зміни клімату, підвищення енергоефективності та енергобезпеки, а також сталого розвитку громад.

Людмила Григор’єва внесла ряд пропозицій від кафедри екології щодо відзначення Європейського тижня сталої енергії.