Завідувач Навчальної лабораторії журналістики “Медіацентр” Анна Синякова провела профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Мостівського ліцею

17 квітня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи завідувач Навчальної лабораторії журналістики: “Медіацентр” Чорноморського національного університету імені Петра Могили Анна Синякова провела зустріч з старшокласниками Мостівського ліцею.

Під час зустрічі старшокласники ознайомилися з факультетами університету, з напрямками, за якими проходить підготовка майбутніх фахівців, а також з можливостями та перевагами навчання саме в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. Учні мали нагоду подивитися декілька презентаційних роликів.

Крім того, школярів ознайомили з правилами та етапами вступу 2023 року, розказали про процедуру реєстрації та проведення НМТ, а також з необхідними документами для вступу.

Презентація Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшла на досить високому рівні. Учні з цікавістю слухали нашу колегу та ставили актуальні запитання. Наприкінці зустрічі школярі отримали подарунки з символікою університету.

Чекаємо майбутніх першокурсників у стінах нашого університету.