Доктор політичних наук, професор факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили взяв участь у програмі «Радіодень» на UA: Суспільне «Миколаїв»

16 грудня 2021 року Микола Іванов, доктор політичних наук, професор кафедри соціологіі та політології ЧНУ імені Петра Могили взяв участь у програмі «Радіодень» на UA: Суспільне «Миколаїв». Тема розмови в студії – «Саміт Східного партнерства: результати та регіональний аспект»

Зазначимо, що 15 грудня 2021 року в Брюсселі відбувся шостий саміт “Східного партнерства”. Його проводять раз на два роки, починаючи з 2009 року. У саміті взяли участь президенти або прем’єри 27 країн ЄС і п’яти з шести (за винятком Білорусі) країн партнерства: України, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови.

Під час обговорення спікери акцентували свою увагу на важливих питаннях, зокрема значення результатів саміту для України, особливість і важливість цьогорічної зустрічі; напрямки подальшої співпраці ЄС із Україною (у тому числі на рівні регіонів, у рамках формату “Східного партнерства”) та чому представники Оперативної робочої групи зі стратегічних комунікацій (EastStratCommTaskForce) – відділу ЄС, що займається протидією російської дезінформації, перед самітом організували «Тиждень протидії дезінформації щодо формату Східного партнерства».

Переглянути випуск можна за посиланням.