Завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр взяв участь у телевізійній програмі до Дня Соборності України

День Соборності – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 р. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність УНР. Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 р.

22 січня 2021 р. завідувач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор історичних наук, професор Котляр Юрій Вадимович взяв участь у програмі телерадіокомпанії «Суспільне Миколаїв» – «День Соборності України. Сьогодні. Головне». У програмі були підняті питання історичних передумов Злуки 1919 р., їх регіональні прояви на Миколаївщині та визначені історичні уроки події.

«Історія не просто дає певні уроки. Вона навчає. І якщо хтось не засвоює урок, вона повторює його знову і знову» (Ю. Котляр)