Завідувач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр взяв участь у програмі на «НІС-ТВ», присвяченій паралелям між двома диктаторами Путіним і Гітлером

22 червня 2022 року завідувач кафедри історії, доктор історичних наук, професор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр взяв участь у програмі на «НІС-ТВ», яка присвячена обговоренню паралелей між двома диктаторами Путіним і Гітлером.
Нагадаємо, що 22 червня є символічним днем для українців, адже саме цього дня 1941 року фашистська Німеччина напала на Радянський Союз.
У студії говорили про доречність історичних аналогій між диктаторами, можливість тлумачення Путіна як сьогочасного Гітлера, прямі паралелі між 1941 та 2022 роками, питання Ленд-лізу, актуальність союзників – США та Великобританія, обґрунтування своїх дій агресором. Окремим аспектом розмови став аспект перемоги та уроки для України від Радянсько-Фінської війни, план Маршала в ХХ та ХХІ століттях, а також уроки історії як досвід.