Завідувач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр узяв участь у телепрограмі на каналі «Суспільне Миколаїв», присвяченій Дню Героїв України

Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр узяв участь у телепрограмі на каналі «Суспільне Миколаїв», присвяченій Дню Героїв, що відзначається в Україні 23 травня. У студії говорили про історії свята та традиції захисників України.

День Героїв не є державним святом. Це додатковий привід згадати та поговорити про захисників України сучасних і тих, хто раніше виборював незалежність нашої країни.

Юрій Котляр також розказав про зв’язок поколінь захисників. Окремим аспектом розмови стало питання Миколаївщини в контексті державотворення та дослідження щодо українського війська