Завершується реєстрація на Академію досліджень ЄС для школярів та студентів

Сьогодні, 15 квітня завершується реєстрація на Академію досліджень ЄС для школярів та студентів за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1QfQFKtR2aQEp0IP754qhws5l7uisw_xcJvSCO6Xo5a4/edit?usp=drivesdk

Проєкт Жан Моне «Академія досліджень Європейського Союзу для школярів та студентів» спрямований на активне дослідження у галузі європейських студій.

Мета проєкту: активізація європейських студій в шкільному та університетському середовищі, залучення регіональної молоді, студентів і учнів шкіл до вивчення ЄС.
Цільова аудиторія: учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва та області і студенти бакалаври закладів вищої освіти.

Академія досліджень ЄС буде проходити онлайн на платформі Zoom і включатиме дві навчальні сесії: 20 та 27 квітня. Під час сесій заплановано проведення інтерактивних лекцій та тренінгів. Для учасників буде створена інтерактивна дошка з розкладом і тематикою занять, а також навчальна група в телеграм каналі. Всі навчальні сесії можна переглянути в записі.

Після навчальних сесій учні та студенти спільно розроблятимуть проєкти з вивчення ЄС та презентують їх 18 травня.

Учасники Академії досліджень ЄС отримають сертифікати і брендовану продукцію (сумки, блокноти, чашки та бутилки для води); вчителі будуть нагороджені додатково сертифікатами підвищення кваліфікації (30 годин / 1 кредиту ЄКТС); переможці – цінні призи.