Завершився локальний тренінг «Active Citizens»


Завершився локальний тренінг «Active Citizens» від British Council та партнерської організації ЧНУ ім. Петра Могили, який проходив 4-5 квітня в м. Вознесенськ. Учасниками проекту стали активні учні загальноосвітніх шкіл №10, №5, №6, №7, №2, №4, №3, №8, гімназії №1 та Новогригорівської ЗОШ.

Проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів.

Під час тренінгу учні навчилися тому, як розвивати довіру та взаєморозуміння, забезпечувати сталий розвиток в громадах, налагоджувати діалог та роботу в команді, виявляти проблеми в своїх громадах та здобули навички написання проектів соціальної дії.

ЧНУ ім. Петра Могили висловлює вдячність начальнику Управління освіти Вознесенської міської ради та Світлані Кисельовій та директору КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Вознесенської міської міської ради Інні Нечипорук за теплий прийом, гостинність і високий рівень організації.

Більш детально про проект «Активні громадяни» шукай на сайті Британської Ради.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …