Завершився локальний тренінг «Active Citizens»

Завершився локальний тренінг «Active Citizens» від British Council та партнерської організації ЧНУ ім. Петра Могили, який проходив 4-5 квітня в м. Вознесенськ. Учасниками проекту стали активні учні загальноосвітніх шкіл №10, №5, №6, №7, №2, №4, №3, №8, гімназії №1 та Новогригорівської ЗОШ.

Проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів.

Під час тренінгу учні навчилися тому, як розвивати довіру та взаєморозуміння, забезпечувати сталий розвиток в громадах, налагоджувати діалог та роботу в команді, виявляти проблеми в своїх громадах та здобули навички написання проектів соціальної дії.

ЧНУ ім. Петра Могили висловлює вдячність начальнику Управління освіти Вознесенської міської ради та Світлані Кисельовій та директору КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Вознесенської міської міської ради Інні Нечипорук за теплий прийом, гостинність і високий рівень організації.

Більш детально про проект «Активні громадяни» шукай на сайті Британської Ради.