Завершився локальний тренінг «Active Citizens»


Завершився локальний тренінг «Active Citizens» від British Council та партнерської організації ЧНУ ім. Петра Могили, який проходив 4-5 квітня в м. Вознесенськ. Учасниками проекту стали активні учні загальноосвітніх шкіл №10, №5, №6, №7, №2, №4, №3, №8, гімназії №1 та Новогригорівської ЗОШ.

Проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів.

Під час тренінгу учні навчилися тому, як розвивати довіру та взаєморозуміння, забезпечувати сталий розвиток в громадах, налагоджувати діалог та роботу в команді, виявляти проблеми в своїх громадах та здобули навички написання проектів соціальної дії.

ЧНУ ім. Петра Могили висловлює вдячність начальнику Управління освіти Вознесенської міської ради та Світлані Кисельовій та директору КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Вознесенської міської міської ради Інні Нечипорук за теплий прийом, гостинність і високий рівень організації.

Більш детально про проект «Активні громадяни» шукай на сайті Британської Ради.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …