Завершився локальний тренінг «Active Citizens»


Завершився локальний тренінг «Active Citizens» від British Council та партнерської організації ЧНУ ім. Петра Могили, який проходив 4-5 квітня в м. Вознесенськ. Учасниками проекту стали активні учні загальноосвітніх шкіл №10, №5, №6, №7, №2, №4, №3, №8, гімназії №1 та Новогригорівської ЗОШ.

Проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів.

Під час тренінгу учні навчилися тому, як розвивати довіру та взаєморозуміння, забезпечувати сталий розвиток в громадах, налагоджувати діалог та роботу в команді, виявляти проблеми в своїх громадах та здобули навички написання проектів соціальної дії.

ЧНУ ім. Петра Могили висловлює вдячність начальнику Управління освіти Вознесенської міської ради та Світлані Кисельовій та директору КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Вознесенської міської міської ради Інні Нечипорук за теплий прийом, гостинність і високий рівень організації.

Більш детально про проект «Активні громадяни» шукай на сайті Британської Ради.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …