Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН


З 7 по 9 лютого 2019 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального відділення Малої академії наук України.

На захід прибули юні науковці з Миколаївського, Вознесенського, Вітовського, Снігурівського, Кривоозерського, Єланецького районів, міст Миколаєва, Первомайська та Вознесенська, Доманівської об’єднаної територіальної громади та вихованці гуртків МОЦТКЕ УМ.

7 лютого 2019 року юні науковці пройшли тестування з базових дисциплін (історія України, українська мова та література), за результатами якого вирішувалось, чи зможе учень претендувати на призове місце. Наступного дня проведено захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 3 відділеннях та у 12 секціях, а саме: «Історія України», «Історичне краєзнавство», «Етнологія», «Археологія», «Право», «Соціологія», «Теологія та історія релігії», «Педагогіка», «Журналістика», «Географія та ландшафтознавство», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія». За підсумками конкурсу-захисту дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів отримали 34 учасника.
Усього в заході взяло участь 67 учасників.

9 лютого 2019 р. у приміщенні Обласного будинку художньої творчості в м. Миколаїв відбулося урочисте нагородження переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

На захід були запрошені учні, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, батьки, представники громадськості та засоби масової інформації.

Президент Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України, к.філол.н., доцент Т.Д.Кремінь привітав призерів із перемогою та вручив грамоти з подарунками учням, які посіли перші місця.

У нагородженні переможців МАН брали участь викладачі ЧНУ імені Петра Могили: директор Медичного інституту, к.мед.н., доц. Г.В.Грищенко, к.ф.-м.н., доц. А.І.Воробйова та к.філол.н., доц. В.М.Руссова.

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …