Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН


З 7 по 9 лютого 2019 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального відділення Малої академії наук України.

На захід прибули юні науковці з Миколаївського, Вознесенського, Вітовського, Снігурівського, Кривоозерського, Єланецького районів, міст Миколаєва, Первомайська та Вознесенська, Доманівської об’єднаної територіальної громади та вихованці гуртків МОЦТКЕ УМ.

7 лютого 2019 року юні науковці пройшли тестування з базових дисциплін (історія України, українська мова та література), за результатами якого вирішувалось, чи зможе учень претендувати на призове місце. Наступного дня проведено захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 3 відділеннях та у 12 секціях, а саме: «Історія України», «Історичне краєзнавство», «Етнологія», «Археологія», «Право», «Соціологія», «Теологія та історія релігії», «Педагогіка», «Журналістика», «Географія та ландшафтознавство», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія». За підсумками конкурсу-захисту дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів отримали 34 учасника.
Усього в заході взяло участь 67 учасників.

9 лютого 2019 р. у приміщенні Обласного будинку художньої творчості в м. Миколаїв відбулося урочисте нагородження переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

На захід були запрошені учні, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, батьки, представники громадськості та засоби масової інформації.

Президент Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України, к.філол.н., доцент Т.Д.Кремінь привітав призерів із перемогою та вручив грамоти з подарунками учням, які посіли перші місця.

У нагородженні переможців МАН брали участь викладачі ЧНУ імені Петра Могили: директор Медичного інституту, к.мед.н., доц. Г.В.Грищенко, к.ф.-м.н., доц. А.І.Воробйова та к.філол.н., доц. В.М.Руссова.

Події та оголошення


квітня
20
У Могилянці пройде семінар «Правовий захист від дискримінації»

20 квітня 2019 року в рамках реалізації проекту з протидії дискримінації «Миколаїв –місто рівності» відбудеться семінар «Правовий захист від дискримінації» для осіб, які зіткнулися з дискримінацією за деякою ознакою та порушенням прав людини. Протягом семінару Ви дізнаєтеся про гарантовані Конституцією …

квітня
17
У Могилянці відбудеться показ франкомовного кіно

17 квітня о 12:30 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс …

квітня
17
Засідання Економічного клубу

Студенти І-ІІ курсів продовжують досліджувати економіку крізь призму актуальних питань сучасності. Саме тому 17 квітня о 15:30 в ауд.10-306 пройде чергове дискусійне засідання Економічного Клубу! Будуть розглянуті такі теми: Дилема моделей поведінки раціонального споживача в супермаркеті та інтернет-магазині. Рівновага інформації …