Завершення медичної конференції в ЧНУ ім. Петра Могили


25 та 26 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувалась конференція на тему «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування», яку проводить Українська кардіологічна школа ім. академіка М. Д. Стражеска у співпраці з Медичним інститутом ім. Петра Могили  та його викладачами.

Кожного дня відбувалось два засідання, на яких учасники мали змогу прослухати виступи провідних професорів та докторів медичних наук на тему  серцево-судинних захворювань. Після завершення конференції слухачі отримають сертифікати школи.

Це вже четверта виїзна школа інституту, починаючи  з 2002-го року.  До речі, перша з них проходила саме в  Миколаєві. Захід відвідали студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили, сімейні лікарі, кардіологи, лікарі-терапевти та лікарі інших спеціальностей, яких зацікавила зустріч.

 «Справа в тому, що в медицині все дуже швидко змінюється, особливо в кардіології: з’являються нові технології, нові можливості лікування пацієнтів. І мета ось таких наших зустрічей – це обговорити те, що відбувається  у світі,  відбувається  в Європі, які в нас є можливості все це використовувати. І головна мета – краще лікувати хворих», – стверджує завідувач відділу аритмій інституту ім. М. Д. Стражеска , Олег Сичов.

 

Такі просвітницькі заходи є дуже корисними, особливо для студентів ЧНУ, які навчаються на медичних спеціальностях. Адже теми виступів можуть допомогти їм у подальшій професійній діяльності.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).