Завершення медичної конференції в ЧНУ ім. Петра Могили

25 та 26 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувалась конференція на тему «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування», яку проводить Українська кардіологічна школа ім. академіка М. Д. Стражеска у співпраці з Медичним інститутом ім. Петра Могили  та його викладачами.

Кожного дня відбувалось два засідання, на яких учасники мали змогу прослухати виступи провідних професорів та докторів медичних наук на тему  серцево-судинних захворювань. Після завершення конференції слухачі отримають сертифікати школи.

Це вже четверта виїзна школа інституту, починаючи  з 2002-го року.  До речі, перша з них проходила саме в  Миколаєві. Захід відвідали студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили, сімейні лікарі, кардіологи, лікарі-терапевти та лікарі інших спеціальностей, яких зацікавила зустріч.

«Справа в тому, що в медицині все дуже швидко змінюється, особливо в кардіології: з’являються нові технології, нові можливості лікування пацієнтів. І мета ось таких наших зустрічей – це обговорити те, що відбувається  у світі,  відбувається  в Європі, які в нас є можливості все це використовувати. І головна мета – краще лікувати хворих», – стверджує завідувач відділу аритмій інституту ім. М. Д. Стражеска , Олег Сичов.

Такі просвітницькі заходи є дуже корисними, особливо для студентів ЧНУ, які навчаються на медичних спеціальностях. Адже теми виступів можуть допомогти їм у подальшій професійній діяльності.