Завершення медичної конференції в ЧНУ ім. Петра Могили


25 та 26 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувалась конференція на тему «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування», яку проводить Українська кардіологічна школа ім. академіка М. Д. Стражеска у співпраці з Медичним інститутом ім. Петра Могили  та його викладачами.

Кожного дня відбувалось два засідання, на яких учасники мали змогу прослухати виступи провідних професорів та докторів медичних наук на тему  серцево-судинних захворювань. Після завершення конференції слухачі отримають сертифікати школи.

Це вже четверта виїзна школа інституту, починаючи  з 2002-го року.  До речі, перша з них проходила саме в  Миколаєві. Захід відвідали студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили, сімейні лікарі, кардіологи, лікарі-терапевти та лікарі інших спеціальностей, яких зацікавила зустріч.

 «Справа в тому, що в медицині все дуже швидко змінюється, особливо в кардіології: з’являються нові технології, нові можливості лікування пацієнтів. І мета ось таких наших зустрічей – це обговорити те, що відбувається  у світі,  відбувається  в Європі, які в нас є можливості все це використовувати. І головна мета – краще лікувати хворих», – стверджує завідувач відділу аритмій інституту ім. М. Д. Стражеска , Олег Сичов.

 

Такі просвітницькі заходи є дуже корисними, особливо для студентів ЧНУ, які навчаються на медичних спеціальностях. Адже теми виступів можуть допомогти їм у подальшій професійній діяльності.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут