Завершення медичної конференції в ЧНУ ім. Петра Могили

25 та 26 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбувалась конференція на тему «Серцево-судинні захворювання: від профілактики до сучасних технологій лікування», яку проводить Українська кардіологічна школа ім. академіка М. Д. Стражеска у співпраці з Медичним інститутом ім. Петра Могили  та його викладачами.

Кожного дня відбувалось два засідання, на яких учасники мали змогу прослухати виступи провідних професорів та докторів медичних наук на тему  серцево-судинних захворювань. Після завершення конференції слухачі отримають сертифікати школи.

Це вже четверта виїзна школа інституту, починаючи  з 2002-го року.  До речі, перша з них проходила саме в  Миколаєві. Захід відвідали студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили, сімейні лікарі, кардіологи, лікарі-терапевти та лікарі інших спеціальностей, яких зацікавила зустріч.

«Справа в тому, що в медицині все дуже швидко змінюється, особливо в кардіології: з’являються нові технології, нові можливості лікування пацієнтів. І мета ось таких наших зустрічей – це обговорити те, що відбувається  у світі,  відбувається  в Європі, які в нас є можливості все це використовувати. І головна мета – краще лікувати хворих», – стверджує завідувач відділу аритмій інституту ім. М. Д. Стражеска , Олег Сичов.

Такі просвітницькі заходи є дуже корисними, особливо для студентів ЧНУ, які навчаються на медичних спеціальностях. Адже теми виступів можуть допомогти їм у подальшій професійній діяльності.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.