Завершення II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів


28 листопада в спортивному залі ЧНУ  №1 відбулось урочисте закриття II Спартакіада ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів, на якому було нагороджено призерів у різних видах змагань: кросфіт, настільний теніс, шахи, бадмінтон, волейбол, баскетбол, плавання та визначено головного переможця Спартакіади.

Підтримати та привітати учасників прийшли ректор ЧНУ Леонід Клименко, декани факультетів та директори інститутів Могилянки, викладачі та студенти.

Перед урочистою церемонією нагородження відбулась фінальна гра з волейболу, в якій зустрілись команди, що стали лідерами Спартакіади – Факультет комп’ютерних наук  та Факультет економічних наук, де перемогу отримали останні.

«Мені дуже приємно бути спостерігачем спортивної боротьби команди, до того ж, на мій погляд, зовсім професійних. В цьому році наш університет здобув багато перемог якраз на спортивному поприщі: у футболі, волейболі та навіть у кіберспорті. Наші студенти є прикладом того, як можна поєднувати високі досягнення в навчанні та успіхи у спорті. Адже той, хто поєднує фізичні  та розумові навантаження,  буде завжди попереду», – зазначив ректор Леонід Клименко.

За підсумками змагань призерами II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів стали:

  1. Факультет економічних наук
    2. Факультет комп’ютерних наук
  2. Медичний інститут

«Ці змагання вкотре довели, що наш університет живе не тільки активним суспільним, науковим, творчим, а і спортивним життям», – зазначила майстер спорту, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Оксана Петренко.

У планах – провести Спартакіаду серед викладачів ЧНУ ім. П. Могили.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.