Завершення II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів


28 листопада в спортивному залі ЧНУ  №1 відбулось урочисте закриття II Спартакіада ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів, на якому було нагороджено призерів у різних видах змагань: кросфіт, настільний теніс, шахи, бадмінтон, волейбол, баскетбол, плавання та визначено головного переможця Спартакіади.

Підтримати та привітати учасників прийшли ректор ЧНУ Леонід Клименко, декани факультетів та директори інститутів Могилянки, викладачі та студенти.

Перед урочистою церемонією нагородження відбулась фінальна гра з волейболу, в якій зустрілись команди, що стали лідерами Спартакіади – Факультет комп’ютерних наук  та Факультет економічних наук, де перемогу отримали останні.

«Мені дуже приємно бути спостерігачем спортивної боротьби команди, до того ж, на мій погляд, зовсім професійних. В цьому році наш університет здобув багато перемог якраз на спортивному поприщі: у футболі, волейболі та навіть у кіберспорті. Наші студенти є прикладом того, як можна поєднувати високі досягнення в навчанні та успіхи у спорті. Адже той, хто поєднує фізичні  та розумові навантаження,  буде завжди попереду», – зазначив ректор Леонід Клименко.

За підсумками змагань призерами II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів стали:

  1. Факультет економічних наук
    2. Факультет комп’ютерних наук
  2. Медичний інститут

«Ці змагання вкотре довели, що наш університет живе не тільки активним суспільним, науковим, творчим, а і спортивним життям», – зазначила майстер спорту, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Оксана Петренко.

У планах – провести Спартакіаду серед викладачів ЧНУ ім. П. Могили.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут