Завершення II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів


28 листопада в спортивному залі ЧНУ  №1 відбулось урочисте закриття II Спартакіада ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів, на якому було нагороджено призерів у різних видах змагань: кросфіт, настільний теніс, шахи, бадмінтон, волейбол, баскетбол, плавання та визначено головного переможця Спартакіади.

Підтримати та привітати учасників прийшли ректор ЧНУ Леонід Клименко, декани факультетів та директори інститутів Могилянки, викладачі та студенти.

Перед урочистою церемонією нагородження відбулась фінальна гра з волейболу, в якій зустрілись команди, що стали лідерами Спартакіади – Факультет комп’ютерних наук  та Факультет економічних наук, де перемогу отримали останні.

«Мені дуже приємно бути спостерігачем спортивної боротьби команди, до того ж, на мій погляд, зовсім професійних. В цьому році наш університет здобув багато перемог якраз на спортивному поприщі: у футболі, волейболі та навіть у кіберспорті. Наші студенти є прикладом того, як можна поєднувати високі досягнення в навчанні та успіхи у спорті. Адже той, хто поєднує фізичні  та розумові навантаження,  буде завжди попереду», – зазначив ректор Леонід Клименко.

За підсумками змагань призерами II Спартакіади ЧНУ ім. Петра Могили серед студентів стали:

  1. Факультет економічних наук
    2. Факультет комп’ютерних наук
  2. Медичний інститут

«Ці змагання вкотре довели, що наш університет живе не тільки активним суспільним, науковим, творчим, а і спортивним життям», – зазначила майстер спорту, викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Оксана Петренко.

У планах – провести Спартакіаду серед викладачів ЧНУ ім. П. Могили.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету