Науково-дослідна навчальна лабораторія нанокомпозитних матеріалів ЧНУ імені Петра Могили спеціалізується не лише на проведенні сучасних наукових досліджень в області нанотехнологій, а й на підготовці молодих наукових кадрів.

З 9 по 11 лютого 2022 року в Миколаївському відділенні Малої академії наук України проходив конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, у якому взяли участь учні-науковці, що виконували свої дослідження на базі нашої лабораторії.

За результатами конкурсу учні стали переможцями II етапу конкурсу-захисту:

Гуртова Юлія – І місце у секції «Експериментальна фізика», тема роботи «Дослідження розподілу вуглецевих нанотрубок та його впливу на властивості полімерних матеріалів»;

Бреженюк Владислав – І місце у секції «Матеріалознавство», тема роботи «Полімерні нанокомпозитні матеріали з антимікробними властивостями»;

Гуртова Юлія – І місце у секції «Технологічні процеси та перспективні технології», тема роботи «Розробка технології стабілізації вуглецевих нанотрубок у полімерній матриці».

Всі науково-дослідні роботи переможці виконували на базі лабораторії нанокомпозитних матеріалів із використанням унікального сучасного обладнання під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора Лисенкова Едуарда Анатолійовича. Ці роботи є частиною комплексних наукових досліджень, які проводяться в університеті в рамках двох держбюджетних тем.

Молоді науковці представлятимуть Миколаївську область на III (всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Вітаємо їх із перемогою та бажаємо успіхів та подальших наукових звершень!