Заступниця начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина провела лекцію в ЧНУ імені Петра Могили

1 грудня 2023 року для студентів, аспірантів та викладачів факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили заступниця начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина, провела лекцію, що торкалася систем оподаткування в Україні.

Спікерка розповіла про види систем оподаткування, роз’яснила студентам поняття спрощеної та загальної систем оподаткування, особливості, умови перебування та обмеження кожної із систем оподаткування (граничний обсяг доходів на рік, кількість найманих працівників, вид економічної діяльності, основні податки та їх ставки, ставки єдиного податку, застосування реєстраторів розрахункових операцій тощо).

Також Ольга Купчишина зупинилися і на інших податкових нормах та вимогах, передбачених чинним законодавством України.

Здобувачі освіти у свою чергу мали можливість поставити лектору питання, які їх цікавили, та на які надались кваліфіковані відповіді.

Наприкінці спікера зазначила, що присутні на зустрічі студенти мають можливість проходження практики та у майбутньому працевлаштуватися до Головного управління ДПС у Миколаївській області, та відмітила, що взаємодія податкової служби із ЗВО Миколаївщини має численні напрацювання та позитивні результати, оскільки випускники університету вже працюють у лавах податківців області за різними напрямками роботи.

На зустрічі зі стейкхолдером також бути присутні колеги з кафедри обліку, аудиту та оподаткування Хмельницького національного університету.

Дякуємо за участь та віримо у подальшу співпрацю!