Заступник директора інституту філології ЧНУ взяла участь у Андріївських вечорницях у Пущі-Водиці


14-15 грудня 2019 року в Пущі-Водиці (Київщина) близько півтори сотні учасників Спілки Української Молоді з різних куточків України та їхні друзі зібралися разом на Андріївські вечорниці, в яких взяла участь і заступниця директора інституту філології ЧНУ імені Петра Могили Ольга Поліщук.

Всеукраїнська акція, спрямована на формування національно-культурної ідентичності, проводиться Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Департаментом молоді та спорту КМДА та Спілкою Української Молоді в Україні. До дійства долучилися охочі кияни, таким чином у святкуванні взяло участь понад двохсот людей. Окрім танців та ворожіння, були й інші традиційні забави.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …