Засідання Вченої ради щодо звітів керівників робіт молодих вчених

6 грудня в залі Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відповідно до узгодженого графіка проведення засідань вчених рад відбулося слухання звітів керівників тем МОН молодих науковців.

На засіданні звітували два молодих науковці ЧНУ імені Петра Могили.

Швед Альона Володимирівна, кандидат технічних наук, докторант, доцент (б.в.з.) кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили звітувала про другий етап роботи з теми «Розробка, інформаційно-комунікаційних технологій підтримки, прийняття стратегічних рішень військово-цивільного призначення в умовах багатокритеріальності та невизначеності», фінансування якої здійснювалося за кошти державного бюджету з 2017 року.

Палагнюк Юліана Вікторівна, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і  педагогіки Інституту державного управління, доктор наук з державного управління , професор успішно звітувала як керівник науково-дослідної теми для молодих науковців «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки», що здійснювалася у ЧНУ ім. П. Могили за кошти державного бюджету у 2016-2018 рр.

Вітаємо молодих вчених! Бажаємо подальших успіхів!