Засідання Вченої Ради щодо звітів керівників робіт молодих вчених


5 грудня у ЧНУ імені Петра Могили відбулося засідання Вченої Ради, під час якого були заслухані звіти керівників тем Міністерства освіті і науки України молодих науковців.

Відповідно до пункту 4 Розділу III Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок коштом  загального фонду державного бюджету та управління ними, відбувається після звіту керівників робіт, які розглядаються на засіданні вченої (наукової, науково-технічної) ради закладу вищої освіти (ЗВО) або наукової установи (НУ) до 15 грудня кожного року. Рішення щодо завершення виконання у повному обсязі або доцільності подальшого виконання роботи разом із відповідним клопотанням ЗВО або НУ протягом десяти днів надсилаються до департаменту науково-технічного розвитку МОН.

Графік проведення засідань вченої (наукової, науково-технічної) ради ЗВО або НУ на 2019 рік, на яких розглядатимуться звіти керівників робіт (розробок) молодих вчених, був затверджений 28 жовтня 2019 р. Міністерством освіти і науки України.

Відкрив щорічну нараду проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили, професор кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, доктор наук з державного управління, доцент Володимир Беглиця.

На засіданні заслухали двох доповідачів.

Альона Швед, кандидат технічних наук (б.в.з) кафедри інженерії програмного забезпечення виступила із доповіддю щодо третього етапу виконання своєї наукової роботи за темою: «Розробка інформаційно-комунікаційних технологій підтримки прийняття рішень військово-цивільного призначення в умовах багатокритеріальності та невизначеності», фінансування якої здійснювалося за кошти державного бюджету з 2017 року.

Юліана Палагнюк, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління, доктор наук з державного управління звітувала як керівник науково-дослідної теми для науковців «Формування концептуальних засад залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України», що здійснювалася у ЧНУ імені Петра Могили за кошти державного бюджету протягом 2019 року.

Вчена Рада завершила засідання голосуванням за схвалення звітів науковців і побажаннями плідної наукової роботи.

Події та оголошення


червня
7
Запрошуємо школярів до літньої школи лідерства

7-18 червня у ЧНУ імені Петра Могили для школярів 11-13 років буде проводитись Літня Школа Лідерства. У ігровій та інтерактивних формах будуть проводитись заняття з лідерства, комунікації, тайм-менеджменту, основ створення власної справи та підприємництва. Познайомитись з більш детальною інформацією щодо Літньої Школи Лідерства можна …

травня
11
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)

З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії …

липня
5
Запрошуємо студентів до участі у VII конкурсі соціального проєкту “Scholarship в Україні”

Чим привабливий проєкт для молоді “Scholarship в Україні” надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш – проєкт не дозволить своїм учасникам …