Засідання Вченої Ради щодо звітів керівників робіт молодих вчених


5 грудня у ЧНУ імені Петра Могили відбулося засідання Вченої Ради, під час якого були заслухані звіти керівників тем Міністерства освіті і науки України молодих науковців.

Відповідно до пункту 4 Розділу III Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок коштом  загального фонду державного бюджету та управління ними, відбувається після звіту керівників робіт, які розглядаються на засіданні вченої (наукової, науково-технічної) ради закладу вищої освіти (ЗВО) або наукової установи (НУ) до 15 грудня кожного року. Рішення щодо завершення виконання у повному обсязі або доцільності подальшого виконання роботи разом із відповідним клопотанням ЗВО або НУ протягом десяти днів надсилаються до департаменту науково-технічного розвитку МОН.

Графік проведення засідань вченої (наукової, науково-технічної) ради ЗВО або НУ на 2019 рік, на яких розглядатимуться звіти керівників робіт (розробок) молодих вчених, був затверджений 28 жовтня 2019 р. Міністерством освіти і науки України.

Відкрив щорічну нараду проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили, професор кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, доктор наук з державного управління, доцент Володимир Беглиця.

На засіданні заслухали двох доповідачів.

Альона Швед, кандидат технічних наук (б.в.з) кафедри інженерії програмного забезпечення виступила із доповіддю щодо третього етапу виконання своєї наукової роботи за темою: «Розробка інформаційно-комунікаційних технологій підтримки прийняття рішень військово-цивільного призначення в умовах багатокритеріальності та невизначеності», фінансування якої здійснювалося за кошти державного бюджету з 2017 року.

Юліана Палагнюк, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління, доктор наук з державного управління звітувала як керівник науково-дослідної теми для науковців «Формування концептуальних засад залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України», що здійснювалася у ЧНУ імені Петра Могили за кошти державного бюджету протягом 2019 року.

Вчена Рада завершила засідання голосуванням за схвалення звітів науковців і побажаннями плідної наукової роботи.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …