Засідання студентського гуртка «Світ фінансів» з нагоди 25-ї річниці введення в обіг гривні

29 вересня 2021 р. відбулося засідання студентського гуртка кафедри фінансів і кредиту «Світ фінансів», присвячене 25-ій річниці проведення грошової реформи, що ознаменувала введення в обіг національної грошової одиниці – гривні.

Викладачі кафедри (доц. б.в.з. Філімонова О.Б., ст. викладач Лушко С.М.) поділилися зі студентами фактами про гривню, особливості її появи, історичного розвитку та становлення як національної грошової одиниці; обговорили специфіку друку банкнот і карбування монет на виробничих потужностях Національного банку України з подальшим введенням в обіг. Виступи супроводжували питання, відео і презентації, дискусії та вікторини для учасників.

Таким чином студенти молодших курсів мали змогу дізнатися більше про українські банкноти і монети, їхню першу появу на теренах країни, систематичне оновлення, дизайн, різноманіття елементів захисту та оновлення номінального ряду.

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2021 року вилучені з обігу банкноти гривні зразка до 2003 року та монети номіналом 1, 2, 5, 25 копійок. Їх можна обміняти у Національному банку України або уповноважених банках: Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк, ПУМБ, Укрсиббанк.

Шановні студенти, долучайтесь до засідань гуртка «Світ фінансів»!