Відбулося чергове засідання студентського гуртка у форматі онлайн-зустрічі з випускником спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – Віталієм Трегубенком.


Ще під час навчання Віталій продемонстрував високий рівень підготовки, ставши переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система». Цей успіх став важливим кроком у його професійному становленні: після участі в олімпіаді він отримав пропозицію роботи у компанії «А1 Консалтинг».
Нині Віталій обіймає посаду старшого консультанта з питань податків та зборів у консалтинговій компанії, яка надає повний спектр послуг у сфері корпоративних фінансів та оподаткування.


Під час зустрічі було розглянуто такі питання:


Зустріч пройшла у дружній та продуктивній атмосфері. Студенти з цікавістю слухали спікера, активно ставили запитання та брали участь в обговоренні.
Щиро дякуємо Віталію Трегубенку за змістовну та практично орієнтовану лекцію, а також усім учасникам – за активність і зацікавленість.