Засідання наукового офісу кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили

26 грудня 2018 року відбулось засідання Наукового офісу кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили.

Темою зібрання було: «Підготовка до написання та захисту студентських наукових робіт».

Під час зустрічі зі студентами було розглянуто наступні питання:
– Організаційно-правові засади Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей;
– Вимоги до конкурсних робіт та система їх оцінювання;
– Особливості представлення роботи під час науково-практичної конференції.

Присутніми на зустрічі були студенти 561 та 661 груп.
Засідання проводили: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Чубук Руслан Валентинович;
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Попова Тетяна Семенівна.

Бажаємо молодим науковцям перемоги!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.