Засідання Економічного клубу


24 жовтня відбулось перше засідання Економічного клубу ЧНУ ім. Петра Могили.

Економічний клуб створено для обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій, аби розширити наукове життя студенів. Учасники мали змогу подискутувати на тему «Державна криптовалюта у Венесуелі».

«Захід спрямований на позалекційне дискусійне обговорення певного актуального питання з економіки», – коментує Яна Тараненко, студентка 213 групи факультету економічних наук, яка виступила ініціатором зустрічі.

Модератором засідання обрали випускницю ЧНУ ім. Петра Могили, Надію Сіру, яка поділилась зі студентами досвідом функціонування і  розвитку Економічного клубу за часів її навчання в Могилянці.

«Економічний клуб» існував і раніше, але  на кілька років припинив своє функціонування, тому наші студенти вирішили відновити цю традицію.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).