Засідання Економічного клубу


24 жовтня відбулось перше засідання Економічного клубу ЧНУ ім. Петра Могили.

Економічний клуб створено для обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій, аби розширити наукове життя студенів. Учасники мали змогу подискутувати на тему «Державна криптовалюта у Венесуелі».

«Захід спрямований на позалекційне дискусійне обговорення певного актуального питання з економіки», – коментує Яна Тараненко, студентка 213 групи факультету економічних наук, яка виступила ініціатором зустрічі.

Модератором засідання обрали випускницю ЧНУ ім. Петра Могили, Надію Сіру, яка поділилась зі студентами досвідом функціонування і  розвитку Економічного клубу за часів її навчання в Могилянці.

«Економічний клуб» існував і раніше, але  на кілька років припинив своє функціонування, тому наші студенти вирішили відновити цю традицію.

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77