Засідання Економічного клубу


24 жовтня відбулось перше засідання Економічного клубу ЧНУ ім. Петра Могили.

Економічний клуб створено для обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій, аби розширити наукове життя студенів. Учасники мали змогу подискутувати на тему «Державна криптовалюта у Венесуелі».

«Захід спрямований на позалекційне дискусійне обговорення певного актуального питання з економіки», – коментує Яна Тараненко, студентка 213 групи факультету економічних наук, яка виступила ініціатором зустрічі.

Модератором засідання обрали випускницю ЧНУ ім. Петра Могили, Надію Сіру, яка поділилась зі студентами досвідом функціонування і  розвитку Економічного клубу за часів її навчання в Могилянці.

«Економічний клуб» існував і раніше, але  на кілька років припинив своє функціонування, тому наші студенти вирішили відновити цю традицію.

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили