Засідання Економічного клубу


24 жовтня відбулось перше засідання Економічного клубу ЧНУ ім. Петра Могили.

Економічний клуб створено для обговорення цікавих актуальних кейсів та реальних ситуацій, аби розширити наукове життя студенів. Учасники мали змогу подискутувати на тему «Державна криптовалюта у Венесуелі».

«Захід спрямований на позалекційне дискусійне обговорення певного актуального питання з економіки», – коментує Яна Тараненко, студентка 213 групи факультету економічних наук, яка виступила ініціатором зустрічі.

Модератором засідання обрали випускницю ЧНУ ім. Петра Могили, Надію Сіру, яка поділилась зі студентами досвідом функціонування і  розвитку Економічного клубу за часів її навчання в Могилянці.

«Економічний клуб» існував і раніше, але  на кілька років припинив своє функціонування, тому наші студенти вирішили відновити цю традицію.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.