Засідання Економічного клубу: «Селекційна політика «Баварії»» та «Економіка кіно»

Вчора, 30 січня, в Могилянці відбулось чергове засідання Економічного клубу, організованого Факультетом економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Під час заходу акцентували увагу на двох питаннях: «Селекційна політика «Баварії»» та «Економіка кіно».

Цього разу спікером виступив Вадим Дяченко, студент 5 курсу, який є досвідченим учасником змагання «Економічний турнір».  Під час «Економічного турніру», що відбудеться вже у березні, одним з питань буде «HR-менеджмент у цифрах: селекційна політика Шахтаря VS Динамо за останні 12 років». Спираючись на це, спікер запропонував розглянути селекційну політику «Баварії» орієнтуючись на турнірний формат. Для цього він запросив трьох учасників Економічного клубу, яких наділив ролями ФК «Баварія», ФК «Борусія» та футболіста, особистість якого з’ясували пізніше – Маріо Гетце. Студенти повинні були назвати вигоду та ризики купівлі/продажу гравця.

Після цього Економічний клуб перейшов до обговорення економіки кіно. На прикладі різних фільмів Вадим Дяченко пропонував вдалі моделі, які забезпечать прибуток. Як відомо, в Україні виділили 1 млрд гривень на розвиток кіно, тому спікер запропонував студентам аргументовано відповісти, куди б вони витратили таку суму для розвитку цієї сфери. Студенти активно відповідали на питання та пропонували своє рішення завдання.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!