Засідання Економічного клубу: «Селекційна політика «Баварії»» та «Економіка кіно»

Вчора, 30 січня, в Могилянці відбулось чергове засідання Економічного клубу, організованого Факультетом економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили. Під час заходу акцентували увагу на двох питаннях: «Селекційна політика «Баварії»» та «Економіка кіно».

Цього разу спікером виступив Вадим Дяченко, студент 5 курсу, який є досвідченим учасником змагання «Економічний турнір».  Під час «Економічного турніру», що відбудеться вже у березні, одним з питань буде «HR-менеджмент у цифрах: селекційна політика Шахтаря VS Динамо за останні 12 років». Спираючись на це, спікер запропонував розглянути селекційну політику «Баварії» орієнтуючись на турнірний формат. Для цього він запросив трьох учасників Економічного клубу, яких наділив ролями ФК «Баварія», ФК «Борусія» та футболіста, особистість якого з’ясували пізніше – Маріо Гетце. Студенти повинні були назвати вигоду та ризики купівлі/продажу гравця.

Після цього Економічний клуб перейшов до обговорення економіки кіно. На прикладі різних фільмів Вадим Дяченко пропонував вдалі моделі, які забезпечать прибуток. Як відомо, в Україні виділили 1 млрд гривень на розвиток кіно, тому спікер запропонував студентам аргументовано відповісти, куди б вони витратили таку суму для розвитку цієї сфери. Студенти активно відповідали на питання та пропонували своє рішення завдання.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77