Запрошуються викладачі та поціновувачі французької мови до участі у літньому університеті для вчителів французької мови


Запрошуються викладачі та поціновувачі французької мови
до участі у літньому університеті для вчителів французької мови

Чернівецький національний університет 7-й рік поспіль прийматиме в своїх стінах ЛІТНІЙ УНІВЕРСИТЕТ для вчителів французької мови, у партнерстві з Університетською агенцією Франкофонії, Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом в Україні, TV5Monde,
Буковинським медичним університетом, ГО «Quadrivium».

Семінар проходитиме з понеділка 24-го до п’ятниці 28-го червня 2019 року у
ЧНУ ім. Юрія Федьковича за адресою: вул. Коцюбинського, 2.
Чернівецький національний університет зараховано до Світової спадщини ЮНЕСКО з 2011-го року, і учасники мають приємну нагоду провести один тиждень у цій історичній будівлі.

Щоб зареєструватися в якості учасника та дізнатися більше про умови участі, завітайте на сайт.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету