Запрошуються викладачі та поціновувачі французької мови до участі у літньому університеті для вчителів французької мови

Запрошуються викладачі та поціновувачі французької мови
до участі у літньому університеті для вчителів французької мови

Чернівецький національний університет 7-й рік поспіль прийматиме в своїх стінах ЛІТНІЙ УНІВЕРСИТЕТ для вчителів французької мови, у партнерстві з Університетською агенцією Франкофонії, Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом в Україні, TV5Monde,
Буковинським медичним університетом, ГО «Quadrivium».

Семінар проходитиме з понеділка 24-го до п’ятниці 28-го червня 2019 року у
ЧНУ ім. Юрія Федьковича за адресою: вул. Коцюбинського, 2.
Чернівецький національний університет зараховано до Світової спадщини ЮНЕСКО з 2011-го року, і учасники мають приємну нагоду провести один тиждень у цій історичній будівлі.

Щоб зареєструватися в якості учасника та дізнатися більше про умови участі, завітайте на сайт.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики