Запрошуються науковці до участі в конференції «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітній та науковий дискурси»

Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує науковців узяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітній та науковий дискурси».

Конференція відбудеться 13-14 листопада 2020 року в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Її мета: поєднати теорію і практику сучасного медіазнавства, започаткувати різні формати медіазнавчих дискусій з академічним світом ЄС.

У програмі конференції: пленарні засідання та робота секцій за тематичними блоками, круглі столи й стендові доповіді, панельні дискусії, культурна програма тощо.

Серед тематичних блоків:

• «Журналістика, журналістикознавство і медійна практика: пріоритети України та новітні парадигми ЄС»
  • «Сучасне рекламознавство та практика рекламної діяльності: медійні аспекти досвіду ЄС в Україні»
  • «Інформаційна політика в діалозі “ЄС – Україна”»
  • «Бібліотечно-інформаційні установи та нові медіа: європейський досвід в українських реаліях»
  • «Формування інноваційних видавничих стратегій в умовах європейського ринку. Цифрові медіа у видавничій справі»
  • «Мова і метамова сучасного медіазнавства в системі освіти та фаховій комунікації: наративи України та ЄС»

Усім, хто планує взяти участь у роботі конференції, потрібно зареєструватися до 10 вересня 2020 року.

Детальніше про умови участі та програму у листі.