Запрошуємо здобувачів вищої освіти долучитися до нової конкурсної програми від компанії SEO.UA

Запрошуємо наших здобувачів вищої освіти долучитися до нової конкурсної програми від компанії SEO.UA.

Метою програми є допомога розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність.

Уже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє.

Компанія «SEO.UA» – один з лідерів з просування сайтів в пошукових системах оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: «Ми самі творимо своє майбутнє». Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!

Умови участі:

Якщо ви є громадянином України, навчаєтеся в українському навчальному закладі, тоді обирайте тему та оформлюйте свою конкурсну роботу.

Кінцевий термін подачі роботу – 22 червня 2023 року.

Надсилати можна на електронну адресу: scholarship@seo.ua.

З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії.

Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гранту.

Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні!