Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження?

Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста.

Цей квест для тебе, якщо:

• Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах.
  • Любиш працювати в команді однодумців, вирішувати питання, проходити завдання разом
  • Відчуваєш в собі сили змінити світ на краще.

Умови:

• Зареєструватися на квест тут.
  • Можна запрошувати друзів.
  • 15 вересня на 11:00 прийти на першу локацію вул. Московська, 47.

Реєстрація на подію обов’язкова

Локація: Культурна асоціація «Новий Акрополь» Миколаїв, вул. Московська, 47, біля кафе «Блюз» і «Гриффель» Телефонуйте: (066) 685-39-22, (095) 548-69-10

Деталі квесту

квітня