Запрошуємо взяти участь у засіданні наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири»

Викладачі та студенти мають можливість взяти участь у засіданні наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» за темою «Проблеми та перспективи розвитку сучасної освіти та науки Миколаєва в контексті євроінтеграції».

Захід відбудеться 16 травня 2019 р. о 14:00 у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Московська, 9).

Заявки на участь приймаються до 13 травня 2019 року за електронною адресою: library_skd@ukr.net

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …