Запрошуємо взяти участь у XVІI Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

Запрошуємо всіх зацікавлених студентів і магістрантів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у XVIІ Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді».

Коли? – 21 – 22 червня 2024 року.

Де? – факультет фізичного виховання та спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили, корпус 4, аудиторія 4-110.

Пропонуємо ознайомитися з науковими напрямками конференції:

1.Сучасний стан і перспективи формування здоров’я студентської молоді.

2.Туризм як фактор оздоровлення студентів і перспективи його розвитку в Україні.

1. Фізичне виховання як пріоритетний фактор у формуванні здорового способу життя студентів.

4.Медико – біологічні та еколого – психологічні аспекти формування здоров’я та здорового способу життя у студентської молоді.

Матеріали конференції будуть надруковані в електронному збірнику наукових праць.

Матеріали доповідей  приймаються до 18 квітня 2024 року на електронну пошту: medbiolfvs@chmnu.edu.ua

Також презентуємо програму конференції:

21 червня 2024 року

9.00 -10.00 – реєстрація учасників

10.00-11.00 – пленарне засідання 11.30-17.00 – робота по секціях

22 червня 2024 року

10.00 –16.00 – робота по секціях, підведення підсумків, закриття конференції

Участь в конференції безкоштовна

Більше – в інформаційному листі.