Запрошуємо взяти участь у XVI Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

Запрошуємо всіх зацікавлених студентів і магістрантів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у XVI Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді».

Коли? – 12 – 23 травня 2023 року.

Де? – факультет фізичного виховання та спорту

Чорноморського національного університету імені Петра Могили, корп.4, аудиторія 4-110.

Пропонуємо ознайомитися з науковими напрямками конференції:

1. Сучасний стан і перспективи формування здоров’я студентської молоді.
  2. Туризм як фактор оздоровлення студентів і перспективи його розвитку в Україні.
  3. Фізичне виховання як пріоритетний фактор у формуванні здорового способу життя студентів.
  4. Медико – біологічні та еколого – психологічні аспекти формування здоров’я та здорового способу життя у студентської молоді.

Матеріали конференції будуть надруковані  у електронному збірнику наукових праць.

Матеріали доповідей  приймаються до 10 травня 2023 р. на електронну пошту: medbiolfvs@chmnu.edu.ua

Також презентуємо програму конференції:

12 травня 2023 року

9.00 –10.00 – реєстрація учасників

10.00 –11.00 – пленарне засідання

11.30 – 17.00 – робота по секціях

13 травня 2023 року

10.00 –16.00 – робота по секціях, підведення підсумків, закриття конференції

Участь в конференції безкоштовна

Із програмою заходу можна ознайомитися тут.