Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми протидії дискримінації в українському суспільстві»


Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми протидії дискримінації в українському суспільстві» відбудеться 19 квітня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили.Захід проводиться проводиться в рамках реалізації соціального проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності».

 Для участі в конференції та проведенні майстер-класу необхідно заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням.

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.