Запрошуємо взяти участь у Південному Медіа Форумі


12 грудня у Миколаєві пройде Південний Медіа Форум за підтримки ГО «Миколаївщина – надійний партнер» та Миколаївської міської ради.

МЕТА: обмін досвідом між працівниками медіа, підвищення медіаграмотності серед журналістів, діджиталізація регіональних ЗМІ.
ЩО ДАСТЬ: практичні знання від експертів, реальні працюючі у медіа кейси, останні тенденції розвитку сучасних медіа.
ДЛЯ КОГО: власники ЗМІ, журналісти, студенти журфаку, блогери, політики та влада Півдня України.

Захід відбудеться у ТЦ «Портал», 2-й поверх (вул. Мала Морська, 108).

Отримати більш детальну інформацію про форум та зареєструватися можна за посиланням.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …