Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференціії «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи», проведення якої передбачено 21-22 жовтня 2019 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

програма КОНФЕРЕНЦІЇ

На конференції передбачена робота за такими напрямами:

1. Філософсько-методологічні основи освітнього процесу в умовах глобалізації.

1. Психолого-педагогічні аспекти сучасної освіти.
  2. Здоров’язберігаючі освітні технології.
  3. Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства.
  4. Інновації правової освіти.
  5. Нормативно-правове забезпечення сучасної освіти в Україні.

Робочі мови конференції: українська, англійка, російська.

УМОВИ УЧАСТІ:

Своєчасно направити в оргкомітет:

1. Заявку на участь (зміст заявки наведено нижче);
  2. Електронний варіант тез (за допомогою e-mail на адресу marlinna261282@gmail.com);
  3. Копію платіжного доручення (організаційний внесок).

Більше детальної інформації можна дізнатися тут.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики