Запрошуємо взяти участь у Міжнародній Літній Школі «Європейські зелені виміри: виклики для України” на базі ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо всіх охочих представників Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяти участь у Міжнародній Літній Школі «Європейські зелені виміри: виклики для України», який проходитиме 8 – 10 червня 2023 року на базі ЧНУ імені Петра Могили.

Робочі мови: українська та англійська (переклад включно).

Участь у Школі безкоштовна.

Формат: онлайн (платформа ZOOM)

Захід триватиме в межах проєкту Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне 101081525 – JMEUGD – RASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.

До участі в Міжнародній Літній Школі сердечно запрошуємо представників різних галузей економіки, державних органів влади та місцевого самоврядування, діячів громадських організацій, учених, викладачів, аспірантів, студентів, учнів та усіх зацікавлених осіб. Для учнів та учителів запланована окрема сесія.

Серед питань дискурсу – сучасні принципи та інструменти реалізації європейської екологічної політики; порівняльний аналіз екологічного законодавства ЄС та України; впровадження європейських стандартів в екологічну практику України; екологічні проблеми, пов’язані з військовими діями.

Літня Школа охоплюватиме лекції, презентації, дискусії та круглі столи. Учасники отримають сертифікати (18 акад. год./0,6 кредитів ЄКТС), що підтверджують участь у Міжнародній Літній Школі JMEUGD-2023

Зареєструватися для участі можна за посиланням тут (кількість місць обмежено).

У випадку виникнення питань звертайтеся до контактної особи:

Чвир Вадим Андрійович

e-mail: vip.chvir@gmail.com