Запрошуємо взяти участь у Марші вишиванок до Дня Незалежності України

24 серпня 2019 року з нагоди 28-ї річниці Незалежності України в Миколаєві відбудеться Марш вишиванок за участі міських громадських організацій.

У програмі заходу:

• покладання квітів до пам’ятника Небесної сотні;
  • урочисте проходження громади міста у вишиванках від пам’ятника Небесної сотні вулицями Нікольська, Адміральска, Соборна до Обласного палацу культури.

Святкова Хода стартує о 17.00 біля перетину вулиць Соборна та проспекту Центрального.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до заходу!

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!