Запрошуємо взяти участь у літній школі “Кращі європейські практики з безпек водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України”

Запрошуємо студентів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у Літній школі «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України» у рамках проекту програми ЕРАЗМУС+ Жан Моне Модуль, що відбудеться з 13 по 15 червня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили.

Метою проекту є організація міжнародної інтерактивної школи задля популяризації питань з захисту водних ресурсів, впровадження програми управління водними ресурсами та європейських стандартів в українську екологічну практику.

У проекті візьмуть участь представники різних галузей економіки, державних органів влади та місцевого самоврядування, діячі громадських організацій та впливові спікери України і Великобританії.