Запрошуємо взяти участь у літературно-мистецькому конкурсі «Моя ти доле молодая»

12 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая», присвячений 205-літтю з дня народження Т. Шевченка.

До участі запрошуємо студентів, викладачів, співробітників ЧНУ ім. Петра Могили для виконання поезій Т. Шевченка, пісень на слова Т. Шевченка, а також авторських пісень і поезій, суголосних назві конкурсу.

Охочі взяти участь мають заповни заявку до 4 березня 2019 року й надіслати її на адресу кафедри української філології, теорії та історії літератури: blackseanationaluniversity@gmail.com.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили