Запрошуємо взяти участь у літературно-мистецькому конкурсі «Моя ти доле молодая»

12 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая», присвячений 205-літтю з дня народження Т. Шевченка.

До участі запрошуємо студентів, викладачів, співробітників ЧНУ ім. Петра Могили для виконання поезій Т. Шевченка, пісень на слова Т. Шевченка, а також авторських пісень і поезій, суголосних назві конкурсу.

Охочі взяти участь мають заповни заявку до 4 березня 2019 року й надіслати її на адресу кафедри української філології, теорії та історії літератури: blackseanationaluniversity@gmail.com.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!