Запрошуємо взяти участь у літературно-художньому конкурсі «Жива класика: погляд крізь віки»

16 травня 2019 року – на честь Дня Європи в Україні – поетичний клуб «Гелікон» (керівник – професор Ірина Даниленко) проводитиме літературно-художній конкурс «Жива класика: погляд крізь віки» на краще виконання класичної європейської поезії доби Середньовіччя, Відродження, Просвітництва (V–XVIII ст.). Конкурс розрахований насамперед на участь студентів-філологів 1-го курсу. Але можуть приєднуватися і інші студенти-любителі класичної поезії.

Умови конкурсу

Номінація №1 – виконання поезії. Слід на свій смак обрати поезію відповідного періоду, вивчити напам’ять і виконати, продемонструвавши глибину розуміння тексту, майстерність читця, акторські здібності. Виконання поезії мовою оригіналу щиро вітається.

Номінація №2 – створення поезії. Прочитати власну поезію, присвячену літературно-історичній добі Середньовіччя, Відродження, Просвітництва, або власний переклад оригінальної поезії зазначеного періоду.

Заявки приймають до 28 квітня 2019 року.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …