Запрошуємо взяти участь у літературно-художньому конкурсі «Жива класика: погляд крізь віки»

16 травня 2019 року – на честь Дня Європи в Україні – поетичний клуб «Гелікон» (керівник – професор Ірина Даниленко) проводитиме літературно-художній конкурс «Жива класика: погляд крізь віки» на краще виконання класичної європейської поезії доби Середньовіччя, Відродження, Просвітництва (V–XVIII ст.). Конкурс розрахований насамперед на участь студентів-філологів 1-го курсу. Але можуть приєднуватися і інші студенти-любителі класичної поезії.

Умови конкурсу

Номінація №1 – виконання поезії. Слід на свій смак обрати поезію відповідного періоду, вивчити напам’ять і виконати, продемонструвавши глибину розуміння тексту, майстерність читця, акторські здібності. Виконання поезії мовою оригіналу щиро вітається.

Номінація №2 – створення поезії. Прочитати власну поезію, присвячену літературно-історичній добі Середньовіччя, Відродження, Просвітництва, або власний переклад оригінальної поезії зазначеного періоду.

Заявки приймають до 28 квітня 2019 року.