Запрошуємо взяти участь у Конкурсі соціальної відеореклами “Чесність починається з тебе”

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, Проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія» (SACCI) (Management Systems International, Inc., a Tetra Tech Company, USAID Contractor), Компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики оголошують IІI Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе». До участі у конкурсі запрошуються учні та студенти закладів освіти України (шкіл, коледжів, технікумів, училищ, інститутів, університетів та ін.).

Про конкурс:

Необхідно створити соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва, кумівства, використання службового становища для особистих цілей тощо) під час академічного процесу та у житті.

Конкурс проводиться з метою інформування освітньої  спільноти, студентів, абітурієнтів, учнів та їхніх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності, попередження та протидії корупції, її деструктивного впливу через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює фундаментальні норми розвиненої спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та викладання, активна громадянська позиція тощо.

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, що на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах освіти України (будь-якої з форм навчання без обмежень щодо віку, статі, гендеру, сексуальної орієнтації чи віросповідання).

Детальніше про умови конкурсу, номінації та призи  читайте за посиланням.