Запрошуємо взяти участь у конкурсі інноваційних студентських ІТ-стартапів

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019» .
Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій.

Конкурс передбачає розробку і презентацію проектів у сферах: E-business & E-commerce; FinТech & E-finance; E-learning; Smart City Services; Industry 4.0; Digital Business Ecosystems та ін.
Конкурс проходитиме 19 березня 2019 року о 12:00 в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.