Запрошуємо взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

Кафедра прикладної та вищої математики Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили вітає з днем числа Пі!

14 березня 2019 року о 15.00 в аудиторії 2-403 відбудеться І (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики!

Учасники та призери олімпіади будуть відзначені керівництвом університету. Переможці університетського туру здобудуть право представляти ЧНУ ім. Петра Могили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики!

Запрошуємо всіх охочих!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили