Запрошуємо взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

Кафедра прикладної та вищої математики Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили вітає з днем числа Пі!

14 березня 2019 року о 15.00 в аудиторії 2-403 відбудеться І (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики!

Учасники та призери олімпіади будуть відзначені керівництвом університету. Переможці університетського туру здобудуть право представляти ЧНУ ім. Петра Могили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики!

Запрошуємо всіх охочих!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …