Запрошуємо взяти участь у ХIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Південна Україна у міжнародних відносинах: історія та сучасність»


Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Південна Україна у міжнародних відносинах: історія та сучасність».

Конференція відбудеться 24-25 травня 2019 року у приміщенні Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Напрями роботи:

  1. Міжнародні відносини в історичній ретроспективі.
  2. Південна Україна у міжнародних відносинах: історія та сучасність.
  3. Зовнішня політика України: здобутки та перспективи.
  4. Світова політика та міжнародні відносини: теорія та практика5. Актуальні проблеми сучасних міжнародних відносин.

Робочі мови конференції: українська, російська та англійська.

Вимоги до оформлення матеріалів: 

  1. Матеріали повинні бути підготовлені згідно з вимогами в редакторі MS Word з розширенням *.doc і надіслані в роздрукованому вигляді і електронному варіанті: електронною поштою або на диску (назва файлу – прізвище автора латинськими літерами та номер секції).
  2. Розміри полів: ліве – 2 см, праве – 1 см, верхнє – 2 см, нижнє – 2 см. Шрифт: Times New Roman – 14. Інтервал – полуторний.
  3. Обсяг матеріалу – від 4 до 6 сторінок формату А4.
  4. Вверху зліва – УДК; через інтервал зліва – ім’я та прізвище автора курсивом; через інтервал у центрі – назва доповіді великими літерами жирним шрифтом.
  5. Перелік літератури подається наприкінці матеріалу у порядку згадування під назвою: джерела та література. Посилання наводяться у тексті у квадратних дужках.

Заявка на участь та матеріали подаються за адресою: 54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників 10, ЧНУ імені Петра Могили, факультет політичних наук, кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики, кім. 3-206 або на е-mail: luda_vovchuk@ukr.net до 10 травня 2019 року (форма заявки додається).

Організаційний внесок становить 140 грн. (заочна участь), його необхідно сплатити до 15 травня 2019 р. одразу після підтвердження прийняття Ваших матеріалів. Учасники з інших міст сплачують реєстраційний внесок банківським переказом через відділення чи термінал «Приватбанку». Номер картки одержувача: 4731 1851 2653 2370 (Вовчук Л.А). У разі оплати через термінал необхідно надіслати на е-mail: luda_vovchuk@ukr.net відсканований чек, на якому б чітко можна було простежити номер і час здійснення операції, а також вказати прізвище й ім’я платника.

ЗБІРНИК матеріалів буде видано до початку роботи конференції. У разі невчасної сплати реєстраційного внеску матеріали опубліковані не будуть.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ: к.і.н., доцент Вовчук Людмила Анатоліївна; к.політ.н., доцент Габро Ірина Володимирівна.

Телефон:

0977324292 Габро Ірина Володимирівна

097 731 05 20 Вовчук Людмила Анатоліївна

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …