Запрошуємо взяти участь у форумі «5G Techritory» у Ризі!


З 16 по 20 жовтня 2023 року в місті Рига, Латвія, відбудеться масштабний форум «5G Techritory», присвячений новітнім технологіям, науковим розробкам та інноваціям, діджиталізації, кібербезпеці в різних галузях економіки та соціального життя.

Зокрема, учасники заходу розглядатимуть застосування інноваційних рішень у освіті, медицині та охороні здоров’я, розбудові «розумних міст», телекомунікаціях, цивільному захисті населення, фінансовому секторі, будівництві та ін.

У форумі візьмуть участь представники уряду Латвії, організацій підтримки бізнесу, підприємців, наукових установ. Передбачається масштабна сесія ВtoB зустрічей.

Стратегічним партнером форуму є Рада міністрів Скандинавських країн.

Підтримують захід латвійські партнери Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) – Конфедерація роботодавців Латвії (LDDK) та Латвійське агентство інвестицій та розвитку (LIAA).

Під час форуму ситуації в Україні буде приділено велику увагу в контексті інтеграції в ЄС та впровадження європейських стандартів по різних напрямках.

Проєкт програми заходу додається.

Більш детальна інформація – на сайті.

Робоча мова форуму – англійська.

В разі зацікавленості, просимо повідомити до УСПП (тел. +380 50 353 34 02, e-mail ved3@uspp.org.ua, контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна).