Запрошуємо всіх учасників навчального процесу на балінтовські групи «Профілактика вигорання»


23 листопада 2021 року запрошуємо всіх учасників навчального процесу – викладачів, методистів, працівників інших структур, які забезпечують навчальний процес, на балінтовські групи на тему профілактики вигорання.

Від гарної роботи та самопочуття кожного в колективі залежить спільний результат! Уже триває другий рік карантину, і через причини, які від нас не залежать, ми знаходимось не тільки у незвичних умовах викладання, а й життя загалом. Але маємо в них знаходити можливості, бути не тільки результативними, а ще й щасливими.

Для того, щоб проблемна ситуація перестала заважати, треба про неї сказати іншим, побачити її ззовні. І тоді знайдуться рішення або зміниться ставлення.

Одним з відомих професійних способів зняття стресу для людей, чий фах пов’язаний із спілкуванням, є балінтовські групи. Їхнє завдання – просто відреагувати стресові ситуації разом. Не обов’язково шукати найкращий варіант реагування, інший спосіб розв’язання (вони можливо просто не існують). Достатньо дозволити собі бути, бути уважним до своїх почуттів, обережним до свого стану та стану інших.

Щоб вдихнути на повні груди, іноді треба видихнути! Дихаймо разом!

Ведуча груп – Лада Захарова, викладач, психолог-консультант, тренер Центру соціально-психологічної підтримки.

Зустрічі відбудуться онлайн на платформі Зум.

Посилання на Зум-конференцію

Ідентифікатор конференції: 810 685 5121

Код доступу: 2JVCTB

Група 1 – 23.11.2021, початок о 9.00

Група 2 – 23.11.2021, початок о 15.30

Реєстрація за посиланням.