Запрошуємо всіх охочих взяти участь в семінарі «Подолання навчальних та соціоадаптаційних труднощів у дітей з розладами аутистичного спектру: практики України та країн Європи»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь в семінарі «Подолання навчальних та соціоадаптаційних труднощів у дітей з розладами аутистичного спектру: практики України та країн Європи» та долучитися до дискусії «Діалог між Україною та країнами Європи в інклюзивному процесі дітей з аутистичним спектром розладів».

Метою заходу є привернення уваги до Всесвітнього дня інформування про аутизм та підвищення рівня усвідомлення суспільства про цей розлад.

Мови семінару: українська, польська, англійська та німецька.

Коли? – 29 березня 2023 року

Початок о 12:00 за європейським часом.

Де? – Zoom

Попередньо зареєструватися можна за посиланням.

Спікерами заходу виступлять:

• Прасол Дмитро, PhD, фахівець ІРЦ №3 м.Миколаєва.

Тема виступу: «Практичні кейси в освітньому процесі дітей з аутистичним спектром для команди психолого-педагогічного супроводу».

• Васильєв Андрій, PhD, доцент ЧНУ імені Петра Могили, засновник Briolight.

Тема виступу: «Генератор занять в інтерактивному обладнанні «Бріолайт» як фактор узагальнення досвіду та підвищення ефективності навчально-коррекційного процесу».

• Захарова Лада, фахівець Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили.

Тема виступу: «Інноваційні технології при подоланні труднощів у корекційному та психолого-педагогічному процесі в дітей з аутистичним спектром».