Запрошуємо всіх охочих студентів долучитися до гри «Мафія»

Навчально-методичний кабінет соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили запрошує всіх охочих студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитися до гри «Мафія». Гру проводитиме практичний психолог Анна Деркач.

«Мафія» – це популярна інтелектуально-психологічна покрокова рольова гра у детективному жанрі, яка моделює боротьбу організованої меншості проти неорганізованої більшості. У грі є дві команди: мафія (організована меншість) та мирні мешканці міста (неорганізована більшість). Мета мафії – вбити всіх мирних мешканців, а мета мирних – визначити та ув’язнити всіх членів мафії.

Це захоплива та весела гра, яка сприяє розвитку комунікаційних та стратегічних навичок, тож ми сподіваємося на активну участь студентів. Попередня реєстрація за посиланням є обов’язковою для визначення аудиторій та контролю кількості учасників.

Коли? – 03 травня 2023 року.

Початок о 15.00.

Де? – ЧНУ імені Петра Могили