Кафедра української філології та міжкультурної комунікації Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує 9 листопада 2021 року о 9:30 усіх поціновувачів рідного слова приєднатися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та відкриття університетського етапу XXII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, що вже традиційно відбувається в День української писемності та мови.

Головна мета заходів – становлення кожного українця в українському слові, в його минулому, сьогоденні та майбутньому, утвердження української мови як державної, піднесення її престижності.

Цьогорічний університетський етап конкурсу вже вдруге проводиться в дистанційному форматі. На платформі Moodle ЧНУ імені Петра Могили учасники конкурсу 9 листопада о 16:00 отримають доступ до завдань.

Захід відбудеться на онлайн-платформі Zoom за поcиланням.

Пароль: 995148

Зичимо всім творчого натхнення та якнайкращих результатів!