Запрошуємо всіх охочих на зустріч із керівницею пресслужби Миколаївської міської ради Катериною Сільман.

Катерина Сільман є випускницею Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Вона отримала ступінь не тільки магістра, а і кандидата філологічних наук та деякий час працювала викладачем кафедри журналістики. Крім того, була очільницею навчальної лабораторії журналістики «Медіацентр», ведучою новин ТРК «МАРТ» та є засновницею молодіжного інтернет-проєкту Radio Youngster.

Ця зустріч надасть вам унікальну можливість почути про реальний досвід журналіста, який попри небезпеку продовжує свою важливу справу у складі Миколаївської міської ради.

Коли? – 19 травня 2023 року.

Початок о 12.00.

Де? – ZOOM