Запрошуємо всіх охочих на курси вивчення китайської мови та культури!

Центр китайської мови та культури ЧНУ ім. Петра Могили спільно з Інститутом Конфуція проводить курси з вивчення китайської мови та культури!

Запрошуються як початківці, так і ті, хто вже має певний досвід. Заняття проводитимуться представницею Інституту Конфуція (Китай).

Організаційні збори відбудуться 12 вересня о 15.30 в аудиторії 11-108.

Нагадаємо, що в ЧНУ ім. Петра Могили Центр китайської мови та культури було відкрито в результаті співпраці ЧНУ ім. Петра Могили та Дечжоуського університету в 2011 році. Китайську мову студенти Могилянки вивчають як другу або третю іноземну мову.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).