Запрошуємо всіх охочих на курси вивчення китайської мови та культури!

Центр китайської мови та культури ЧНУ ім. Петра Могили спільно з Інститутом Конфуція проводить курси з вивчення китайської мови та культури!

Запрошуються як початківці, так і ті, хто вже має певний досвід. Заняття проводитимуться представницею Інституту Конфуція (Китай).

Організаційні збори відбудуться 12 вересня о 15.30 в аудиторії 11-108.

Нагадаємо, що в ЧНУ ім. Петра Могили Центр китайської мови та культури було відкрито в результаті співпраці ЧНУ ім. Петра Могили та Дечжоуського університету в 2011 році. Китайську мову студенти Могилянки вивчають як другу або третю іноземну мову.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики