Запрошуємо всіх охочих доєднатися до шостого лекторію в рамках діяльності «Польських студій» Українсько-Польського інституту

Запрошуємо всіх зацікавлених доєднатися до шостого лекторію в рамках діяльності «Польських студій» Українсько-Польського інституту. Тема заходу – «Між політикою, історією і дипломатією» – була ініційована факультетом політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Спікером зустрічі виступить Ян Станіслав Цехановський, доктор історичних наук, професор Варшавського Університету (факультет “Artes Liberales”), заступник керівника Центру дослідження європейського пограниччя імені Софія Казанова.

Ян Станіслав Цехановський − історик і політолог, спеціаліст з історії ХХ століття. Учений досліджує історію Іспанії та Португалії, іспано-польські та португальсько-польські відносини, а також польську участь у Другій світовій війні, особливо дипломатію та шпигунські служби.  До кола наукових інтересів вченого входить також дипломатія Другої Республіки Польща та новітня історія Середземноморського регіону. З 2010 по 2015 рік він очолював Міністерство у справах колишніх учасників бойових дій та репресованих осіб Республіки Польща. З 2011 року є членом-кореспондентом Португальської академії історії  в Лісабоні.

Коли? – 26 квітня 2023 року.

Початок о 10.30.

Де? – ZOOM