Запрошуємо всіх охочих до участі в укладанні літопису України 2022 року

За ініціативи Міністерства освіти і науки України запрошуємо всіх охочих студентів, аспірантів, викладачів та співробітників ЧНУ імені Петра Могили долучитися до укладення Українського літопису-2022.

На всіх соціально-культурних щаблях суспільного життя триває героїчний супротив українського народу. Тому поділитися своїми переживаннями, емоціями, історіями, розповідями про викладачів, студентів, життя загалом, а також про функціонування закладу освіти в умовах воєнного стану є нагальною потребою.

Обмін думками, оповідь побаченого та пережитого в окупації, у тилу, а також волонтерському фронті є надзвичайно важливим у воєнний і післявоєнний період, дає можливість зрозуміти, яку сили має кожен із нас у боротьбі з агресором.

До тексту можна долучати відео- та фотоматеріали.

Усю інформацію надсилати на електронну адресу e_8848@ukr.net

Дедлайн участі – 10 липня 2022 року.